Spektakl dwujęzyczny dla dzieci

DWUJĘZYCZNY TEATRZYK FUNKEY

Teatr Scena Kotłownia oraz Szkoła Języków Obcych EUREKA serdecznie zaprasza na innowacyjny dwujęzyczny musical FUNKEY w wykonaniu aktorki Marty Lisiewicz wraz z zespołem. Spektakl dedykowany jest dzieciom od 3 do 12 lat.
FUNKEY to dwujęzyczny teatrzyk musicalowy o nietuzinkowej fabule, który niesie niebanalny przekaz. Występy spowite są w świat sztuki – zawierają autorską muzykę, przestrzenne maski zwierzątek oraz scenografię malowaną na płótnie.
FUNKEY to też forma kreatywnego nauczania języka angielskiego. Przedstawienie Teatru FUNKEY to dla dzieci przeżycie artystyczne, w którym biorą czynny udział, jednocześnie zapamiętując i powtarzając z aktorami szereg nowych słów i zwrotów.
Z perspektywy edukacyjnej:
Teatrzyk FUNKEY to połączenie “meaningful learning” razem z “rote learning” czyli nauczania głębokiego z pamięciowym (w piosenkach). Łączenie tych metod jest najskuteczniejsze w nauczaniu dzieci języka obcego i w osiąganiu przez nie poczucia satysfakcji z nauki. W odpowiednich proporcjach “rote learning” działa jak zapłon w ćwiczeniu umiejętności mówienia i w trakcie śpiewania w języku angielskim. Dwujęzyczny musical FUNKEY jest opracowany w taki sposób, że sens przedstawienia jest całkowicie jasny dla dzieci, pomimo obecności języka obcego – dzieci dobrze rozumieją spektakl.
Przedstawienie odbędzie się w sobotę, 14 marca 2020 na Tymczasowej Scenie Kotłownia przy ul. B. Prusa 72A
godzina 11.00 – spektakl dwujęzyczny dedykowany dzieciom w wieku 3-7 lat,
godzina 12.10 – spektakl anglojęzyczny dedykowany starszym dzieciom z klas II-V
Bilety w cenie 17zł w sprzedaży online do nabycia na www.eurekaschool.pl
Teatr Scena Kotłownia
ul. Bolesława Prusa 72A
07-300 Ostrów Mazowiecka