Gwiazdy kabaretu w marcu na Scenie Kotłownia, 3 X STAND-UP

14 marca 2015 o godz. 19.00 wystąpią na Scenie Kotłownia gwiazdy polskiej sceny kabaretowej.
Będą to Grzegorz Dolniak, Jim Williams, Tomek Nowaczyk.
3 x SOLO, to świetna zabawa i ogromna dawka humoru.
Tego nie można przegapić!

UWAGA – TYLKO DLA DOROSŁYCH!!!

Grzegorz Dolniak – kabareciarz z wyboru, konferansjer z powołania, animator kultury z zacięcia, solista z nadania, rysownik z zaskoczenia… Widziany na scenach i ekranach, bądź ekranikach – zależnie od ilości zakupionych wraz z telewizorem cali. Rozpoczął w kabarecie, gdzie skończy jeszcze nie wie, ale szuka i znajdzie!
Jim Williams – Nie ma dnia, od 7 lat, w którym ktoś nie zapytałby Jima tonem pełnym niedowierzania: „DLACZEGO mieszkasz w Polsce???”. Zamiast tłumaczyć się z tego absurdalnego posunięcia, jakim jest wyemigrowanie ze Stanów do Polski każdemu z osobna, Jim wyjaśnia to raz a porządnie. Na scenie. Po polsku. Wykorzystując nie tylko mikrofon, ale i swoje ciało mima. Przy okazji zdobywając konsekwentnie II nagrody na większości festiwali (II miejsce – PAKA, II miejsce – Mulatka, II miejsce – Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry, II miejsce – Szpak, II miejsce – Wrocek), i występował w dwóch odcinkach programu Dzięki Bogu już weekend na TVP2.
Tomek Nowaczyk – obiecujący (na przykład zwrot pożyczonych pieniędzy) stand-upper. Zwycięzca konkursu One Ryj Show podczas XIX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej 2014. Członek kabaretu Czesuaf, nałogowy biegacz (kilkanaście ukończonych maratonów i żyje!), autor wierszy dla dzieci. Jako stand-upper tworzy raczej nie dla dzieci. Ma wielu fanów, z tym że nie wszyscy już o tym wiedzą. Występował na wielu scenach w całej Polsce, a także na ekranach telewizorów w programie Tylko dla Dorosłych (TVP2) oraz relacji z Rybnickiej Jesieni Kabaretowej (Polsat).